Asma Tavan

TEL: 0212 503 62 66

 

Asma tavan özellikle konferans salonlarında kullanılan aynı zamanda alışveriş merkezlerinde, otellerde, spor salonları ve büyük şirketlerde sıklıkla kullanılan söküp çıkarılabilen, temizliği kolay şık tavan çeşididir. Peki, asma tavan sadece ortamda şık bir görünüm sağlaması için ve kullanım -temizlik kolaylığı için mi tercih edilmektedir? Tabi ki hayır. Çünkü asma tavan, fiziksel işlev de görmektedir. Isı ve ışık yalıtımı sağlar. Aynı zamanda ses yalıtımı sağlayarak sesin ortamda dağılıp yankılanmasını önler. Böylece düzenli ses akışı sağlanır. Bu sebeple asma tavan çoğu zaman konferans salonlarında tercih edilir. Işığı yansıtma özelliğinden dolayı da ortamın ışık dengesini sağlar. Sökülüp çıkarılma özelliği olan asma tavan, kolay temizlenir ve tesisat döşeme kalabalığının da kamufle olmasında oldukça etkili tavan sistemidir. Firmamız asma tavan yapımında oldukça titizdir ve yapımı oldukça zoru bir süreç olan asma tavanları en iyi şekilde yapıp montajını yapmaktadır.

 

ASMA TAVAN MODELLERİ

 

Çok çeşitli asma tavan modelleri bulunmaktadır. Bu modeller asma tavanların kullanım alanına göre değişiklik göstermekte olup lüks otellerde daha gösterişli asma tavan modelleri tercih edilirken, konferans tarzı mekanlarda daha basit ve işlevsel modeller tercih edilmektedir. Üstelik evlerde özellikle de evlerin salon ve giriş bölümünde lüks alçı asma tavan modelleri kullanılarak evlere şıklığı ve estetiği getirmektedir. Evler için genellikle modern alçıpan asma tavan modeli kullanılmaktadır.

 

Bir diğeri ise gergi asma tavandan sonra pek çok mekanda tercih edilmekte olan led ışık sistemi ile de gözleri alan şekilli asma tavan modelidir. Mutfak dekorasyonunun güzelliğine güzellik katmak için dizayn edilmiş olan mutfak asma tavan modelleri de tercih edilen modellerdendir. Evinize asma tavan yaptırmadan önce modelleri ve fiyatları iyi araştırmalı, ortamın büyüklüğüne ve dekorasyonuna göre dizayn ettirmelisiniz. Asma tavanda şıklık ve dekorasyonuyla ön plana çıkan firmamız en iyisini yapmayı ve sanatını sunmayı hedeflemektedir. En güzel modelleri ve en şık tasarımları ile firmamız rakiplerinin çok ötesinde adımlar atmıştır.

 

ASMA TAVAN FİYATLARI

 

Asma tavan model seçimi gerçekleştirildikten sonra asma tavan fiyatları konusunda detaylı inceleme yapılarak belirli bir fiyat çıkarılır. Nasıl bir ortama asma tavan yapılacağı, ekstra bir hizmet verilip verilmeyeceği asma tavan fiyatları konusunda belirleyici bir unsurdur. Öncelikle kendinize bir model belirledikten sonra ekip çağrılarak tavanın ölçüsü alınır, bu ölçünün kaç metrekare kısmına asma tavan yapılacağına dair karar verilir ve asma tavan fiyatları konusunda araştırma yapılır. Eğer led ışıklandırma, renklendirme ve gölgelendirme tarzı farklı sanatsal uygulamalar yapılacaksa bu asma tavan fiyatları için ekstra fiyat eklenecek demektir. Ayrıntılı bilgi için firmamızın irtibat numarasını arayarak iletişime geçebilir ortamınıza göre fiyat alabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir