Gergi Tavan

TEL: 0212 503 62 66

   

   

    

  

 

 

 

Gergi tavan daha çok büyük ve kalabalık kitleye sahip şehirlerde binalarda uygulanmaya başlamıştır. Apartmanda ve sitelerde daire sayısı fazla olup, ciddi ses yalıtımına hatta nem ve su yalıtımına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple gergi tavan sistemi uygulanmaktadır. Ayrıca gergi tavan özellikle apartman dairleri, sinema salonları, büyük konferans salonları, spor kompleksleri gibi alanlarda kullanılmakta olup ciddi bir yalıtım sağlamaktadır. Sesin kesinlikle dışarı çıkmasına izin vermeyen bir sisteme sahiptir.

Nem kapmaz. Su sızıntısına izin vermez. Binada diğer dairlere herhangi bir rahatsız edici unsurun geçmesine izin vermeyen mükemmel bir sistemdir. Firmamız gergi tavan konusunda en iyisini yapmış olup ses ve gürültünün tamamen ortama sindirilmesini sağlayarak ses ve gürültüyü en aza indirmiştir. Ayrıca firmamız eğitimli kadro ve kaliteli malzemeyle çalışmakta olup her daim size yepyeni gergi tavan modelleri sunmaktadır.

GERGİ TAVANIN FARKI

Öncelikle gergi tavan sabit tavanla bütün değildir. Sökülebilir ya da tekrar monte edilme şansına sahiptir. Bu sebeple dilediğiniz zaman değiştirme şansına sahipsiniz. Ses, ışık ve nemi asla dışarı vermez ve ortamda gürültüyü emerek dışarı çıkarmaz. Ayrıca kendi içinde de nem tutmayan gergi tavan modelleri oldukça başarılı bir sisteme sahiptir. Bakım, boya ve onarım gerektirmeyen bir tavan çeşididir. Herhangi bir sorunda sökülebilir ve kontrol edilebilir. Ancak bu durum nadirdir. Yine de herhangi bir sorunla karşılaşırsanız müşteri temsilcimizle irtibata geçerek kısa sürede probleminizi çözebilirsiniz. Kumaşı esnek olan gergi tavan modelleri kolay kolay yıpranmaz ve zarar görmez.

Yanmaya karşı korumalıdır. Bu durum kumaşının esnekliğinden kaynaklanmaktadır. Temizliği oldukça rahattır. En önemlisi gergi tavan fiyatları uygun olup temizliği ve yıpranması konusunda da ekstra masrafa sokmayan tasarruflu bir modeldir. Işıklandırma sistemi ile şık bir görüntü oluşturulabilir. Kumaşı esnek ve kolay şekillendirilebilir olduğundan gergi tavan modelleri için herhangi bir resim ve şekil çizilebilir özelliğe sahiptir.

GERGİ TAVAN FİYATLARI

Fiyatlar konusunda firmamızla iletişim numarasından ya da whatsapp destek hattından irtibata geçmeniz daha doğru olacaktır. Çünkü gergi tavan fiyatları değişiklik göstermektedir. Bu durum gergi tavan modelleri ve uygulanacak zeminin genişliğine göre fiyat garantisi sağlamaktadır. Firmamızla irtibata geçtikten sonra deneyimli ve eğitimli ekip kadrosu öncelikle mekanınıza gelip ölçü ve model hakkında sizden bilgi almaktadır. Daha sonra gergi tavan fiyatları çıkarılarak sizin için en uygun fiyat garantisi sağlanmaktadır. Ayrıca gergi tavan fiyatları bazı standartlara göre indirim ve kampanyalara da dahil olabilmektedir.

One thought on “Gergi Tavan”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir